Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Син Олівера Стоуна — мусульманин

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Син Олівера Стоуна — мусульманин

Шон Крістофер Стоун, син відомого американського кінорежисера, триразового лауреата премії «Оскар» Олівера Стоуна, прийняв іслам на території Ірану. Церемонія відбулася в місті Ісфхані, третьому за величиною в Ірані. Шон Стоун обрав мусульманське ім’я Алі.

«Прийняття ісламу не означає, що я зрікся християнства чи юдаїзму — релігій, із якими я народився. Це означає, що я прийняв пророка Мухаммеда й інших пророків», — заявив 27-річний Шон. Син юдея та християнки, Шон Стоун не сказав, чому вирішив стати мусульманином.

У вересні 2011 року на кінофестивалі в Торонто Шон виступив на підтримку ядерної програми Тегерана й політики іранського керівництва. «Хто ми такі, щоби вказувати їм (іранцям), як управляти своєю країною?» — сказав тоді син відомого режисера. Шон закінчив Прінстонський університет США, за фахом «історик». Він раніше був відомий тим, що займався зйомкою документальних фільмів про іранську історію та культуру. Крім того, Шон надавав допомогу своєму батькові у фільмуванні низки картин.

Сам Олівер Стоун, крім загальновизнаних світових шедеврів, таких як «Взвод» і «Народжений четвертого липня», знімав і документальні стрічки. 2009 року на екрани вийшов його фільм «На південь від кордону» про південноамериканську революцію. Після цього Уґо Чавес, президент Венесуели, запропонував Сполученим Штатам Америки призначити п. Стоуна на посаду їхнього посла в Каракасі. Також у медіа з’являлася інформація про те, що Олівер Стоун хоче зняти фільм про життя іранського президента Махмуда Ахмадінеджада.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply