Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Святослав Вакарчук зізнався про свою хворобу

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Святослав Вакарчук зізнався про свою хворобу

Святослав Вакарчук, лідер українського рок-гурту «Океан Ельзи», зізнався, що у нього була «зіркова хвороба». «Це така сама хвороба, як і всі інші. Єдиний спосіб подолати її — це перехворіти і потім мати імунітет та вакцину на все життя», — заявив він.
Музикант розповів, як боровся зі своєю «зірковою хворобою». «Перше — це надійні люди, котрі тебе оточують навколо. Тобто друзі, близькі, яким ти довіряєш, які можуть сказати: «Ти себе дивно поводиш, так не роби». Друге — це час. В «Океану Ельзи» не було раптового вибуху, коли ми одного ранку прокинулися знаменитими. Коли вгору йдеш поступово, то рівень кисню ніби зменшується, але ти поступово до цього звикаєш. Гірської хвороби швидко не виникне», — запевнив він.
За словами Славка, також важливо мандрувати і розвивати внутрішній світ. «Чим ширше бачиш світ, тим менше зациклюєшся на собі. Тим менше зациклюєшся на своїй значущості, на своїй важливості. Це якимось чином пояснює моє ставлення до того, що останні рік-два відбувалося навколо мене. Я звик до того, що не в числах щастя і не в короткотерміновому хайпі. Знаю, що життя довге. Що якщо ти йдеш до своєї мети, якщо вірний своїм принципам, то вийдеш із будь-яких ситуацій і, врешті-решт, отримаєш те, чого хочеш, або, принаймні, наблизишся до цього», — поділився він.
Співак розповів, що фрази «Стоп, у тебе зіркова хвороба» не чув, але «бачив по реакції людей». «Я не дожив до тієї ситуації, коли люди відверталися. Я, дяка Богу, відчуваю людей і бачу, що може бути в той чи інший момент. Але я зробив у своєму житті кілька кроків, за які мені соромно. За більшість із них я вже вибачився і зробив усе можливе, щоб нівелювати наслідки тих кроків. Але є й такі, які досі мене трішки мучать», — додав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply