Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Сумний кінець Бреджеліни

Автор:

|

Вересень 29, 2016

|

Рубрика:

Сумний кінець Бреджеліни

Бред Піт та Анджеліна Джолі

Голівудська акторка Анджеліна Джолі подала документи на розірвання шлюбу з чоловіком Бредом Пітом. Про це розповів адвокат п. Джолі. «Це рішення було прийнято задля здоров’я сім’ї. Анджеліна не буде коментувати розлучення і просить поважати її право на особисте життя», — повідомив правник.
Акторка вказала причиною розлучення непримиренні розбіжності між подружжям. Також вона просить у суду, щоб шестеро дітей пари залишилися жити з нею. При цьому п. Піту буде дозволено відвідувати дітей, юридично він збереже спільне з колишньою дружиною опікунство над нащадками. Рішення зірки начебто пов’язано виключно з її незгодою з тими виховними методами, які застосовував її чоловік.
Раніше видання Inquisitr, яке першим дізналося про розлучення, писало, що причиною розірвання шлюбу став роман Бреда з французькою акторкою Маріон Котійяр. Однак остання це заперечила і заявила, що вагітна від зовсім іншого чоловіка.
Зараз Бред Піт перебуває під слідством. Його звинувачують у жорстокому поводженні з дітьми. Нещодавно актор, перебуваючи на борту приватного літака, разом із усією своєю родиною, якоїсь миті немов збожеволів, підвищив голос на дітей і почав їх ображати, а на довершення вдарив одного малюка. За словами свідків інциденту, сварка продовжилася і після того, як літак приземлився. Причому п. Піт, за чутками, навіть намагався залишити одну дитину у бензовозі.
Анджеліна Джолі офіційно вийшла заміж за Бреда Піта в серпні 2014 року. Вони зустрілися на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт» 2004-го і з того часу жили разом. 2012 року було оголошено про заручини. Загалом у зоряної пари є шестеро дітей: троє рідних і троє прийомних.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply