Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Співачка не може забрати гроші за перемогу

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

Співачка не може забрати гроші за перемогу

Галина Конах

Волинська співачка Галина Конах привезла в Україну нову нагороду — «Золотий кубок» престижного конкурсу Canzoni dal Mondo. Конкурс відбувався вже вдев’яте в курортному місті Равелло з 11 по 13 серпня. За словами Галини, узяти участь у цьому дійстві її запросив давній фестивальний колега.

Переможців обирали журі та публіка шляхом анонімного голосування. Півфінал і фінал транслювали у прямому ефірі. До фіналу ввійшло п’ятеро учасників, серед яких – і цьогорічна учасниця «Євробачення» від Литви Вілія Матачюнайте. Саме вона й українка вважалися фаворитками. Хоча Галині найбільше сподобався бенд із Казахстану.
«Коли почали оголошувати переможців, одразу стало відомо, що я отримала нагороду від преси. Я розслабилася й вирішила, що вже нема чого очікувати. Стою на сцені, чую італійську мову, нічого не розумію. І раптом знову називають моє ім’я. Виявилося, що я набрала найбільше балів і посіла перше місце», — ділиться враженнями співачка. Італійська преса розхвалила українку за пристрасний вокал і професійність. А сама волинянка зі сцени заявила, що присвячує виступ своїй прекрасній країні, яку зараз роздирає війна.
На конкурсі Галина Конах виграла 6 тис. EUR, але ніяк не може їх отримати. Її премія, по суті, зависла у повітрі. «А все – тому, що просто не було передбачено, що ці гроші можуть поїхати в Україну. І зараз українська діаспора залучає всі ресурси, аби якось це питання розв’язати», — розповіла співачка.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply