Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Софія Ротару покинула будинок в окупованому Криму

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Софія Ротару покинула будинок в окупованому Криму

Особняк співачки

Леґендарна українська співачка Софія Ротару роками не з’являлася в своєму будинку на анексованому півострові. Сусіди стверджують, що востаннє бачили її там щонайменше п’ять тому, до того ж сам будинок порожній давно.
Маєток розташований за 7 км від Ялти, в селищі Нікіта, неподалік від ботанічного саду. Будинок спорудили за проектом Руслана, сина співачки. Він обнесений високим парканом і його добре охороняють. Поруч із будинком є сад, в якому колись працювала сама Софія Михайлівна. Там же вона колись вирощувала овочі.
Місцеві жителі стверджують, що раніше Софія Ротару святкувала в цьому будинку свої дні народження, а до 2013 року приїжджала туди ще й для організації музичного фестивалю в Криму. Та останнім часом на світлинах співачки зі соціальних мереж можна побачити хіба що її котедж під Києвом, розташований в Конча-Заспі. А свій останній день народження Софія Ротару провела в Італії.
А ще раніше співачка позбулася свого готелю в Криму. Після того, як півострів анексувала Росія, вона туди — ні ногою. Однак, колишній готель зірки продовжує функціонувати. Він розташований у самому серці ялтинської набережної. Будівля готелю вважається історичною. Раніше в ній проживав відомий російський письменник Антон Чехов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply