Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Скрипаля визнали найшвидшою людиною

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Скрипаля визнали найшвидшою людиною

Бен Лі, найвправніший на планеті скрипаль, який зіграв «Політ джмеля» зі швидкістю 15 нот за секунду, отримав титул «Найшвидшої надлюдини», установивши новий рекорд на британському телешоу Superhuman Showdown каналу Discovery. Проголосувавши анонімно, судді та вчені надали перевагу 32-річному музиканту над двома іншими кандидатами: швидкісному стрільцю та бейсджамперу. Дослідники використовували електромагнітні імпульси, щоби стежити за мозковою активністю претендентів.

Музикант із Сассексу чотири рази поспіль був визнаний найшвидшим скрипалем світу. «Щоби досягти таких швидкостей, мені довелося вправлятися десятки тисяч годин, — розповів рекордсмен. — Багато в чому мої результати зумовлені ставленням моїх батьків, які були дуже музикальні й надихали мене на гру».
Бен Лі грає на скрипці з п’яти років. У 16-річному віці він був номінований на премію «Юний джаз-композитор року». Чоловік став першим скрипалем, який потрапив до Книги рекордів Ґіннеса за гру як на акустичній, так і на електроскрипці.
Торік скрипаль після серйозної аварії застрахував свої пальці на 3 млн GBP. За його словами, не останню роль у досягненні ним світових рекордів зіграла Лінзі Стоппард, його музичний партнер. «Я потрапив у мотоциклетну аварію й майже втратив можливість грати, але Лінзі сподвигла мене встановити ці рекорди. Вона по-справжньому змінила моє життя», — розповідає п. Лі. Його рекорд із виконання «Польоту джмеля» повністю складає 58,05 секунди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply