Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Шинед О’Коннор і Баррі Герридж

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Шинед О’Коннор  і Баррі Герридж

Ірландська співачка Шинед О’Коннор оголосила про анулювання свого шлюбу з терапевтом Баррі Герриджем. Четверте заміжжя актриси тривало 16 днів. Пані О’Коннор написала про це у своєму блозі, звинувативши в шлюбній невдачі неґативне ставлення друзів і родичів пана Герриджа. При цьому вона зізналася, що рішення про одруження було «поквапливим і помилковим».

Проте, за словами пані О’Коннор, обидві сторони розходяться друзями, а самого пана Герриджа вона назвала «чудовою людиною». Співачка попросила журналістів із повагою поставитися до приватного життя її чоловіка та його сім’ї. Шинед і Баррі зустрілися на початку минулого року, після того як 38-річний Герридж відгукнувся на звернення Шинед в Інтернеті.

Проблеми з родичами, за словами співачки, почалися буквально через кілька годин після одруження. Пані О’Коннор також уважає, що причина негараздів крилася й у її поведінці в ніч весілля: вона «носилася з ним містом» у пошуках марихуани, оскільки не вживає алкоголю. «Мій чоловік був дуже травмований… подією (у весільний день), а також ставленням його близьких до нашого шлюбу», — зазначила вона у своєму блозі.

Шинед О’Коннор здобула світову популярність 1990 року після виконання пісні Nothing Compares 2 U, написаної Принсом. Вона не раз привертала до себе увагу преси у зв’язку з відвертим висловленням політичних поглядів. Торік співачка закликала католиків бойкотувати месу, доки не буде проведено повного розслідування ролі Ватикану в скандалі про сексуальні домагання щодо неповнолітніх.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...