Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Шон Карр знову переїжджає

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Шон Карр знову переїжджає

Колишній чоловік Євгенії Тимошенко британський рокер Шон Карр зібрався знову переїхати до України. Про таке рішення співак розповів на міжнародному рок-фестивалі The Best City UA, який пройшов минулими вихідними в Дніпропетровську. Там п. Карр виступав зі своєю групою й поділився із журналістами планами на майбутнє. На батьківщину своєї колишньої дружини рокер перебереться не сам, а зі своєю нинішньою нареченою Мері Гілл. В Україні він буде продавати взуття та робити ключі.

До речі, узаконити стосунки зі своєю новою пасією він наміряється вже в серпні. Вона — британка, знайома з Шоном із п’ятирічного віку: Мері родом із того ж містечка Лідс, що й екс-чоловік Євгенії Тимошенко. Щоправда, у тому, де буде весілля, а також де вони житимуть в Україні, закохані не зізнаються. Відомо, що зараз вони живуть у Іспанії, а в Україні останнього разу були в березні, на весіллі байкера, близького друга Шона.
За словами п. Карра, з екс-дружиною він підтримує дружні стосунки, хоча вони давно не бачилися. Одружені вони були майже сім років, а чутки про їхнє розлучення ширилися весь останній рік їхнього сімейного життя. В Інтернеті мало не щодня з’являлися повідомлення про їхній розрив, а сам Шон, усіляко її спростовував. І тільки наприкінці минулого року інформація про розлучення офіційно підтвердилася — колишнє подружжя поділило майно. І про свою колишню тещу чоловік відгукується тепло, як і про всю родину Євгенії. А про майбутню тещу він каже: «Вона — божевільна рокерка».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply