Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Шерон Стоун зніметься в кіно за українським сценарієм

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Шерон Стоун зніметься в кіно за українським сценарієм

54-річна голлівудська актриса Шерон Стоун зніметься в третій частині комедії «Кохання у великому місті» (бюджет картини – 2,5 млн USD). Сценарій до стрічки написано творчою групою української Студії «Квартал 95». Як нам стало відомо, у Лас-Вегасі вже стартували зйомки. За сюжетом, зірка «Основного інстинкту» стане коханою… Святого Валентина, якого зіграє, як і в попередніх двох частинах, Філіп Кіркоров (він уже похвалився новою роллю у «Твіттері»).
«Так, Шерон Стоун дійсно затверджена на роль у «Коханні у великому місті-3 », – підтвердили в прес-службі Студії «Квартал 95 ». Також там назвали суму гонорару, який продюсери заплатять актрисі всього за два знімальних дні: «За кожний день Стоун попросила по 200 тис. USD. До слова, на роль коханої Святого Валентина розглядалася ще кандидатура Моніки Беллуччі (зірка фільму «Малена»), але продюсери фільму не змогли домовитися з її менеджментом.
Актори, які брали участь у попередніх частинах фільму, уже дали свою згоду на зйомки, а це три головних герої – Олексій Чадов, Володимир Зеленський і Вілле Хаапасало, а також Віра Брежнєва, Світлана Ходченкова, Анастасія Задорожна, Михайло Єфремов, Леонід Ярмольник. За словами режисера Марюса Вайсберга, дія фільму відбуватиметься через п’ять років після подій другої частини, і сюжет буде розгортатися навколо дітей головних героїв.

Степан Коник

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply