Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Шакіра очікує первістка?

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Шакіра очікує первістка?

Останнім часом у пресі обговорюють новину про вагітність колумбійської співачки Шакіри від іспанського футболіста Жерара Піке. А недавно її батько — Вільям Мебарак — нібито зізнався, що незабаром стане дідусем.

За чутками, він висловив неабияку радість із цього приводу. Хоча деякі газети вважають, що чоловік просто вирішив не заперечувати припущення про цікавий стан співачки. «Сподіваюся, що офіційні новини з’являться найближчим часом», — сказав п. Мебарак.

Крім того, батько Шакіри зазначив, що дуже задоволений її взаєминами з п. Піке: «Ці стосунки щасливі на всі 100 %. Щастя нашої доньки позначається й на нас, і ми дуже раді. Він є дуже ганрним молодим чоловіком».

Інформація про вагітність Шакіри з’явилася на початку червня з подачі мексиканського таблоїда. Цей сайт повідомив, що співачка — не лише на другому місяці, але й разом із Жераром Піке вже придбала маєток у Барселоні.

Менеджер Шакіри відреаґував на цю заяву у Twitter. «Шакіра вагітна новими піснями, і вони — неймовірні!» — стверджує він. Однак після того колумбійський журнал Gente написав, що співачка вже на шостому місяці вагітності, але чекає на відповідний момент, аби повідомити про це світові. Шакіра недавно побувала в Україні, де вона вболівала за свого коханого Жерара Піке, що грав у складі іспанської збірної. Українці зовсім не помітили в співачки кругленького животика.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply