Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Саундтреки до акції «Захопи Волл-стріт»

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Саундтреки до акції «Захопи  Волл-стріт»

Низка відомих американських музикантів візьме участь у записі музичного альбому, усі кошти від продажу якого підуть на підтримку руху «Захопи Волл-стріт». Пісні Йоко Оно, удови Джона Леннона, Джексона Бравна й багатьох інших співаків увійшли до збірки «Захопи цей альбом», відомої як саундтрек до акції «Захопи Волл-стріт», що триває в Нью-Йорку вже четвертий місяць поспіль. Очікується, що диск можна буде придбати вже навес-ні ц. р.

До альбому також увійдуть композиції Тома Морелло, Вілі Нельсона, солістки групи Blondie Деббі Гаррі, кінорежисера Майкла Мура, гуртів Third Eye Blind, Ladytron і багатьох інших культових виконавців і колективів. Деякі з музикантів, чиї пісні є у збірці, зокрема Джоан Баез, а також леґенда фолк-року Девід Кросбі та Ґрем Неш, узяли участь у нью-йоркській акції.

Обкладинку для альбому створить художник-ілюстратор Роберт Гроссман, чиї роботи сотні разів прикрашали перші шпальти журналів і газет. Отримані від продажу альбому кошти буде передано організаторам акції «Захопи Волл-стріт», яка з демонстрації в Нью-Йорку переросла в міжнародний рух. «Усі прибутки від продажу цієї роботи перейдуть безпосередньо до руху «Захопи Волл-стріт», — заявили творці платівки.

Слід зазначити, що Йоко Оно давно відома своїм неґативним ставленням до насильства та несправедливості. 1969 року вони із Джоном Ленноном провели кілька днів у ліжку в розкішному номері амстердамського готелю, закликаючи цією акцією (вона називалася Bed-In) людей до миру в усьому світі. Незважаючи на те, що номера вони не захопили, а оплатили, і сексом у ліжку не займалися, а читали журналістам лекції про пацифізм, акція все одно здобула неабияку популярність і навіть стала хрестоматійним прикладом мирного протесту.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply