Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

«С.К.А.Й.» зібрав 20 тисяч для жертв війни

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

«С.К.А.Й.» зібрав 20 тисяч для жертв війни

Гурт «С.К.А.Й»

Український гурт «С.К.А.Й» дав концерти у Вінніпезі, Ванкувері, Саскатуні та Торонто й зібрав близько 20 тис. CAD, які підуть на потреби тих, хто постраждав від війни. У рамках туру музиканти виконали акустичні версії своїх найвідоміших композицій, а також пісні з четвертого студійного альбому «Край неба» і рок-кавери пісень «Ой, смереко», «Берег ріки» й «Україна» Тараса Петриненка.

Олег Собчук, лідер гурту, зробив заяву, у якій подякував кожному, хто взяв участь у цьому турне. «Хочеться висловити вдячність всім організаторам і координаторам Канадського благодійного туру, а також тим, хто долучився і допоміг нам зібрати кошти для жертв війни. Об’єднавшись всі разом, поєднавши приємне з корисним, ми зробили добру справу. Вдалося зібрати не дуже багато, але якщо цим туром ми змогли врятувати хоч одне життя, то це вже було зроблено недарма. Дякую всім! Дякую, що, незважаючи на відстань і час, ви залишаєтеся українцями. Дякую! Слава Україні!» — сказав він.
За словами представників благодійної організації OWL Ukrainian Canadian Education Charity, що організувала тур, всі кошти буде спрямовано на благодійні програми «Кленова Надія для України» (фінансова й психологічна підтримка пораненим бійцям Антитерористичної операції та їхнім родинам) і «Патріот оборони» (Міжнародний гуманітарний медичний проект, який постачає українським солдатам аптечки першої допомоги та адаптовані бойові рятувальники).
«Завдяки вашій великодушній щедрості нам вдалося зібрати загалом $19,710 ($1,210 — у Вінніпезі, $4,200 — у Ванкувері, $11,300 — в Саскатуні й $3,000 — в Торонто)», — заявила Рада директорів OWL Ukrainian Canadian Education Charity.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply