Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Руслана виступила на антивоєнній акції

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Руслана виступила на антивоєнній акції
Діаспора Сан-Франциско слухає виступ Руслани

Діаспора Сан-Франциско слухає виступ Руслани

Відома українська співачка Руслана взяла участь у антивоєнній акції, яка відбулася перед будівлею консульства Російської Федерації (РФ) у Сан-Франциско. Міжнародний захід був спрямований на підтримку тих сміливих громадян РФ, котрі не побоялися організувати Всеросійський марш миру та висловити своє ставлення до недалекоглядної й аґресивної геополітики путінської зграї.

«Щиро дякую всьому світу за підтримку нашої країни, за допомогу біженцям та українським військовим. Хочу ще раз призвати Америку та весь світ активніше підтримувати боротьбу проти інформаційної пропаганди Путіна. З кожним днем все більше людей у світі розуміє, що «дракон», якого випустив Путін, є зброєю масового ураження», — зауважила артистка. Вона заявила, що хоче зберегти Україну такою, яка вона є. «Я залишила свою кар’єру, я скасовую концерти, у мене повністю зруйнований бізнес», — заявила Руслана.
На відео також видно сам перебіг акції під назвою Stop Russia-Ukraine War, на якій були присутні кілька десятків людей із українською символікою й у вишиванках. У руках вони тримали таблички зі закликами до президента РФ зупинити війну. У ході акції її учасники взялися за руки та кружляли в хороводі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply