Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Розкрито змову, метою якої було вбивство Джастіна Бібера

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Розкрито змову, метою якої було вбивство Джастіна Бібера

Поліція США розкрила змову, метою якої була кастрація та вбивство Джастіна Бібера. 45-річний кримінальник Дана Мартін, одержимий Джастіном Бібером і засуджений до 978 років за зґвалтування та вбивство, найняв іншого злочинця — Марка Стаака, із яким познайомився в одній із в’язниць, і його племінника Таннера Руейна, щоби ті спершу кастрували, а потім убили Джастіна Бібера, його охоронця та ще двох осіб із Вермонта, чиїх імен не розголошують.

Свій жорстокий план найманці мали втілити в життя після одного з концертів виконавця в Нью-Йорку. Замовник хотів, аби п. Стаак і п. Руейн задушили 18-річного співака його ж власною краваткою. Саме так ґвалтівник розправився зі своєю попередньою жертвою.
Поліція вважає, що злочинець хотів убити співака й таким чином прославитися. Однак перед тим, як виконати своє головне завдання, наймані кілери вирушили у Вермонт, де Дана Мартін замовив їм убивство ще двох осіб. У цьому штаті на північному сході США їх затримала поліція за порушення правил дорожнього руху. Пізніше вони були звільнені та знову арештовані, оскільки правоохоронці вже отримали інформацію про підготовку замаху.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...