Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Російському дириґентові зіпсували концерт

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Російському дириґентові зіпсували концерт

Валерій Гергієв

Українські активісти 12 травня перервали відкритий концерт Лондонського симфонічного оркестру під керуванням росіянина Валерія Гергієва в Лондоні та закликали Велику Британію не фінансувати «прихильників путінської агресії». Понад 50 активістів у присутності 10 тис. глядачів підняли прапори й транспаранти з написами «Гергієв підтримує війну в Україні». Перед виконанням вступної симфонії вони скандували: «Ганьба!», що лунало по всій Трафальгарській площі.

Це — уже не перший протест у Лондоні проти п. Гергієва, котрий є активним прихильником політики Путіна. Цей дириґент один із перших підписав відкритого листа на підтримку російської воєнної інтервенції в Україну.
Українці закликали присутніх бойкотувати виступи російських діячів, таких як Гергієв, і припинити фінансування з бюджету Великої Британії музикантів, котрі підтримують Путіна та війну в Україні. Додамо, що сформована українською громадою група London EuroMaidan є однією з найпомітніших спільнот діаспори, яка проводить постійні протести від листопада 2013-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply