Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Роджер Вотерз укотре одружився…

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Роджер Вотерз  укотре одружився…

Колишній басист Pink Floyd Роджер Вотерз одружився зі своєю коханою, режисером і акторкою Лорі Дернінґ. Весілля відбулося в Нью-Йорку й було скромним: на ньому були присутні лише шестеро гостей. Першим про весілля 68-річного музиканта повідомив діджей Говард Стерн. Відповідний запис з’явився у твіттері його радіошоу.

Сам музикант наразі не прокоментував новини про своє одруження. Весіллю пана Вотерза й пані Дернінґ передували заручини, що затяглися на сім років. Про те, що пара має намір одружитися, стало відомо в листопаді 2011-го.

Для Роджера Вотерза нинішній шлюб став уже четвертим. Уперше він одружився 1968 року, і його обраницею була Джуді Трімм. Пара розлучилася 1975-го, а вже за рік бас-гітарист запропонував руку й серце Керолайн Кристі, з якою розлучився 1992 року. Утретє музикант одягнув обручку1993-го. Його дружиною до 2001 року була Прісцилла Філліпс. У Роджера Вотерза — троє дітей від попередніх шлюбів.

У весільну подорож пан Вотерз і пані Дернінґ наразі не збираються, тому що в музиканта заплановано виступи в рамках туру The Wall Live. Зараз колишній басист Pink Floyd і його дружина вирушили до Австралії, де в пана Вотерза відбудеться кілька концертів.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply