Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Принцесу-воїна затримали

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Принцесу-воїна  затримали

Актрису Люсі Ловлесс, відому глядачам за серіалом «Ксена — принцеса-воїн», було затримано за участь в акції Greenpeace, під час якої екологи здійснили символічне захоплення бурового судна. Пані Ловлесс затримали на борту «окупованого» активістами судна Noble Discoverer у Новій Зеландії. Поліція піднялася на 53-метрову бурову вишку й зняла звідти шістьох борців за екологію, серед яких була й Люсі Ловлесс. При затриманні активісти Greenpeace не чинили опору та без конфліктів покинули корабель у супроводі правоохоронців.

«Цей розділ закінчився, але історія битви за порятунок Арктики тільки починається», — сказала п. Ловлесс. Раніше акторка заявляла, що її не лякає можливий арешт у ході акції, позаяк вона щиро вірить у свою місію. «Ми повинні перейти на альтернативні джерела енерґії, а не відправляти експедиції на край світу, щоби висмоктати всю нафту до останньої краплі», — переконана Люсі Ловлесс.

Активісти Greenpeace піднялися на борт бурового судна, зафрахтованого компанією Shell 24 лютого. «Знаменитий дослідник» повинен був вирушити з порту Таранакі в Чукотське море. Грінпісівці розгорнули плакати з гаслами «Зупиніть Shell» і «Врятуйте Арктику». Незважаючи на те, що акція мала мирний характер, активістам Greenpeace доведеться постати перед судом за звинуваченням у незаконному проникненні на судно.

Новозеландська акторка Люсі Ловлесс, що, крім «Ксени», знялася в телесеріалах «Спартак» і «Зоряний крейсер «Галактика», багато років поспіль підтримує акції «зелених». Із 2009 року вона є послом Greenpeace.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply