Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Принцеса просить політичного притулку

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Принцеса просить політичного притулку

Саудівська принцеса Сара бінт Талал бін Абдель-Азіз попросила політичного притулку у Великій Британії. На думку 38-річної особи королівської крові, на батьківщині вона наражає своє життя на небезпеку. Сара бінт Талал бін Абдель-Азіз не приховує, що просить притулку через напружені стосунки всередині монаршої родини. Принцеса заявляє, що вона зазнала образ із боку саудівської влади, а її рахунки були заморожені.

Принцеса живе у Великій Британії з 2007 року — відтоді, як посварилася зі своїм батьком принцом Талалая бін Абдель-Азізом. Причини сварки не вказуються. Імовірно, принцеса Сара викликала невдоволення свого батька тим, що підтримувала його суперника, спадкоємного принца Наєфа бін Абдель-Азіза аль-Сауда. Наприкінці червня ц. р. він помер, і принцеса залишилася без впливового покровителя.

Крім того, наразі Сара бінт Талал бін Абдель-Азіз судиться зі своїм старшим братом за спадщину, залишену покійною матір’ю, вартістю 325 млн GBP. Саудівська влада просить її повернутися й відстоювати свої права на батьківщині, замість висловлювати невдоволення за кордоном. Принцеса заявляє, що представники саудівської влади вже підготували план її викрадення.

Принцеса та її адвокати сповістили Міністерство закордонних справ Великої Британії про намір просити притулку 6 липня. Тепер працівникам відомства доведеться перевірити, чи не суперечать дійсності її заяви. Але Сарі бінт Талал бін Абдель-Азіз може загрожувати депортація, коли закінчиться термін її британської візи. Два роки тому завершився термін її саудівського паспорта, а Посольство Саудівської Аравії відмовилося видати їй новий документ. Наразі саудівська принцеса та четверо її дітей займають кілька кімнат у п’ятизірковому готелі в Лондоні. Про джерела прибутків Сари бінт Талал бін Абдель-Азіз не відомо.

Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply