Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Принцеса капелюхів

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Принцеса капелюхів

Кейт Міддлтон, герцогиня Кембриджська, стала найкращою «капелюшконосійкою» року, обійшовши таких сміливих модниць, як Lady Gaga та Сара Джесіка Паркер. За Кейт проголосувало понад 90 % членів американської Асоціації головних уборів. Поважна організація, що бореться за зростання популярності капелюшків у світі, існує вже понад сто років. Те, що герцогиня Міддлтон протягом року неодноразово фотографувалася в найрізноманітніших капелюшках, відродило інтерес жінок до цього стильного аксесуару, вважає асоціація, називаючи це «ефектом Кейт».

«Кейт продемонструвала американкам, що таке коктейльні капелюшки та як почуватися комфортніше й упевненіше, вдягаючи капелюшок на люди», — каже Дженні Пфененстіл, представниця компанії Forme Millinery. До пані Міддлтон найкращим популяризатором капелюхів у світі був визнаний актор Джонні Депп, який не лише зіграв

Капелюшника у фільмі «Алі­са в Країні Чудес», а і є власником величезної колекції головних уборів, під яку в його помешканні відведено аж дві кімнати.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply