Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Про оргії Брітні напишуть книгу

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

Про оргії Брітні напишуть книгу

Колишній охоронець поп-зірки Брітні Спірз має намір написати книгу про сексуальні оргії та лесбійські ігри співачки під час її «диких» турне. Фернандо Флорес, екс-бодіґард поп-принцеси, стверджує, що уклав угоду на 1 млн USD з одним із найбільших видавництв. Його книга має вийти друком майже одночасно зі шлюбом Брітні й Тревіка.

«Брітні має величезний сексуальний апетит. Я чув розповіді про секс утрьох, оргії, стосунки з дівчатами — про речі, від яких волосся стає дибки», — розповів колишній працівник зірки. «Під час гастролей навколо неї багато молодих, привабливих танцюристів. Там — алкоголь, наркотики, секс у ванні, усі види подібних речей», — поділився інформацією охоронець.

За словами пана Флореса, якось Брітні похвалилася йому про сексуальні ігри зі зграйкою дівчат. «Вона сказала мені: «Це було на гастролях, і секс був божевільним», — запевняє екс-охоронець панни Спірз. Нагадаємо, що Фернандо Флорес працював на Брітні 2010 року. Він навіть пробував подати в суд на неї за сексуальні домагання, стверджуючи, що вона неодноразово роздягалася перед ним.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply