Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Прем’єр забув… доньку

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Прем’єр забув… доньку

Британський пре­м’єр Девід Кемерон і його дружина Саманта випадково залишили свою доньку в пабі, не помітивши, що вона пішла до туалету. Інцидент стався графстві Бакінгемшир, неподалік заміської резиденції голови уряду Великої Британії.

Пообідавши разом зі своїми знайомими, Кемерони пішли до авто. Сам прем’єр сів у автівку з охоронцями, вирішивши, що восьмирічна Ненсі поїде разом із матір’ю. Тим часом Саманта, забравши до себе в машину двох інших дітей — шестирічного Артура та майже дворічну Флоренс, подумала, що старша донька поїде з батьком.

За даними прес-служ­би прем’єр-міністра, п. Кемерон і його дружина зрозуміли, що дівчинка залишилася в пабі, лише вдома. Злякавшись, вони зателефонували до закладу, де їм сказали, що з Ненсі все гаразд. Відразу після цього Девід Кемерон повернувся й забрав доньку додому. Загалом вона провела без батьків 15 хвилин.

За словами працівників пабу, вони виявили дівчинку одразу після того, як її батьки поїхали. Тим не менш, їм довелося дочекатися дзвінка п. Кемерона, бо вони не знали, як зв’язатися з очільником уряду.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply