Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Пращури Стівена Тайлера — українці?

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Пращури  Стівена Тайлера — українці?

Представниця України на минулорічному «Євробаченні» Міка Ньютон продовжує наводити американські контакти. Цього разу підопічній Олексія Азарова пощастило познайомитися з фронтменом леґендарного гурту Aerosmith.

У США Міка Ньютон на запрошення свого музичного продюсера Ренді Джексона й лідера Aerosmith відвідала зйомки популярного шоу American Idol. Ось уже протягом 12 років володар премії Grammy Ренді Джексон є членом журі цього рейтинґового талант-шоу на американському телебаченні. А два останніх роки товариство йому складають ще й Дженніфер Лопез і Стівен Тайлер. Ренді влаштував Міці та її команді справжню екскурсію студією, де знімається шоу, а також представив співачку конкурсантам.

Стівен також дав Міці кілька корисних порад із приводу її майбутнього американського промо-туру. Окрім того, зірка світового музичного Олімпу буцімто розповів співачці про своє слов’янське коріння. Як виявилося, серед пращурів леґендарного співака по материнській лінії були росіяни й українці, деякі з них були селянами, котрі працювали на полях і фермах на території України. Міка також устигла потоваришувати з одним з учасників шоу — Колтоном. А після закінчення зйомки Міка та Колтон вирушили в улюблене кафе української білявки в Голівуді під назвою «Фабрика чізкейків».

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply