Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Помер Тоні Шерідан

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Помер Тоні Шерідан

У ніч на 17 лютого в Гамбурзі після тривалої хвороби помер відомий рок-музикант Тоні Шерідан, який брав участь у записі перших композицій легендарних The Beatles. Ентоні Есмонд О’Шерідан Макгінніті — так звучить повне ім’я музиканта — народився в англійському місті Норвічі (графство Норфолк) 21 травня 1940 року. Його батьки цікавилися класичною музикою, і до семи років Тоні вже опанував скрипку. Однак на його остаточний вибір уплинув рок-н-рол, що в той час набирав обертів, і юнак переключився на гітару, зібравши 1956 року свою першу групу.

Шерідан фактично став першовідкривачем The Beatles. Він познайомився з молодими музикантами в Гамбурзі, де 1961 року вони разом записали кілька композицій, у тому числі My Bonnie, The Saints і Why (Cant You Love Me Again). My Bonnie було випущено як сингл Tony Sheridan & The Beat Brothers, що розійшовся стотисячним накладом.
У середині 1960-х рр. Тоні відійшов від активної діяльності, лише час від часу граючи в невеликих клубах. Він також виступав перед американськими військовослужбовцями у В’єтнамі. Там група Шерідана потрапила під обстріл, унаслідок якого загинув один із її учасників, але в пресі з’явилося помилкове повідомлення про смерть самого Тоні. Після повернення до Німеччини він став ведучим музичних програм на місцевому радіо. Цікавість до творчості Шерідана відродилася в 1990-х рр., коли світ накрила чергова хвиля бітломанії. 2002-го він випустив свій останній студійний альбом Vagabond, який присвятив пам’яті Джорджа Гаррісона. Останніми роками він жив разом із дружиною Анною в Німеччині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply