Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Помер Лу Рід

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Помер Лу Рід

Серце Лу Ріда, засновника групи The Velvet Underground, зупинилося у віці 71 року. Офіційної причинаи смерті музиканта, однак, не вказують. У травні ц. р. він пережив операцію з пересадки печінки. За словами вдови п. Ріда Лорі Андерсон, до хірургічного втручання він перебував у стані, що загрожував його життю. Невдовзі Лу Рід повернувся до активного життя, зокрема планував узяти участь у записуванні альбому кавер-версій пісень Пітера Ґебріела.

Льюїс Аллан Рід народився у Брукліні 1942 року. По закінченні коледжу він узявся писати пісні для лейбла Pickwick Records і грати в різних музичних колективах. 1964-го п. Лу познайомився з мультиінструменталістом Джоном Кейлом, вони разом організували групу The Velvet Underground. Колектив привернув до себе увагу художника Енді Ворхола, який став продюсером The Velvet Underground і створив знамениту обкладинку з бананом для першого альбому групи.
The Velvet Underground не були комерційно успішними, проте вплинули на безліч музикантів і здобули культовий статус. 1970 року група розпалася, і п. Рід розпочав сольну кар’єру, записавши 1972-го платівку Transformer за участю Девіда Бові. Останній сольний альбом Лу Ріда Hudson River Wind Meditations вийшов 2007-го. 2011 року музикант співпрацював із метал-групою Metallica – так з’явився диск під назвою Lulu.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply