Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 12, 2018

Помер Девід Бові

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Помер Девід Бові

Девід Бові

Девід Бові помер 10 січня на 70-му році життя. Британський музикант пішов із життя в оточенні своїх родичів після 18-місячної боротьби з раком. «Незважаючи на те, що багато хто захоче поділитися цією втратою, ми просимо вас поважати приватне життя родини», — йдеться в повідомленні на його сторінці у Facebook. 8 січня Бові відзначив свій 69-й день народження, випустивши новий студійний альбом Blackstar.
Він по-новаторськи підходив не тільки до музики та стилю, а й до фінансових ринків, першим із музикантів сек’юритизувавши роялті. Про це повідомив Bloomberg. Сек’юритизація — це конвертація неліквідних активів у цінні папери.
Агенція нагадує, що 1997-го музикант продав «бонди Бові», які були прив’язані до майбутніх надходжень від таких гітів, як Space Oddity і Changes. Підкріплені роялті папери дають змогу одержувати доходи від написаних пісень, при цьому не продаючи права на них повністю, а також без багаторічного очікування надходжень від ротацій. «Бонди Бові» здійснили таку саму революцію, як і його музика», — вважає Роб Форд, менеджер TwentyFour Asset Management.
Одразу після нього такі облігації випустили Род Стюарт та Iron Maiden, внісши свою частку в розвиток ринку «езотеричних паперів», який зараз процвітає. Бонди, які забезпечуються будь-якими активами, від тимчасових рентних доходів до брудної білизни, популярні серед інвесторів, котрі шукають великих прибутків.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...