Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Побили сина принцеси Монако

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Побили сина  принцеси Монако

П’єр Казірагі, 24-річний син принцеси Монако, улаштував бійку в одному з нічних клубів Нью-Йорка й, за свідченнями очевидців, потрапив до шпиталю зі серйозними травмами обличчя. Інцидент стався в модному закладі Double Seven. Господар цього клубу Джеффрі Джаг відпочивав у товаристві свого друга 47-річного Адама Гока й трьох супермоделей: Наташі Полі, Валентини Заляєвої й Ані Рубик. Як стверджують люди з компанії пана Джага, член королівської сім’ї Монако та кілька його приятелів підійшли до них, почали ображати дівчат і без дозволу пити з їхнього столика горілку.

Після цього в клубі зав’язалася сутичка, яка, за описами свідків, була більше схожа на бійки в ковбойських салунах середини ХІХ ст. Повідомляється, що Адам Гок, який раніше володів клубом на Мангеттені, ударив княжого спадкоємця з такою силою, що той пролетів через усе приміщення й приземлився на столі в протилежному кінці залу. Потім колишній власник клубу по черзі нагородив важкими ударами трьох молодиків з оточення п. Казірагі, яких називають відомими в Нью-Йорку гіпстерами. Крім того, один із них — Ставрос Ніар­хос II — був колишнім бой-френдом світської левиці Періс Гілтон. «Обличчя П’єра було зовсім розбите, у нього були глибокі рани, звідусіль юшилася кров. Він виглядав так, ніби йому потрібна пластична хірургія», — розповів один зі свідків.

Після бійки п. Казірагі було доставлено в медичний центр Weill Cornell і виписано того ж дня. Що ж до п. Гока, то поліція висунула йому звинувачення за чотирма пунктами у фізичному насильстві третього ступеня — по одному на кожного з молодиків, які постраждали від його кулаків. На попередніх слуханнях у карному суді Мангеттена п. Гок не визнав своєї провини, заявивши, що сам є жертвою. «Я захищав себе й інших. Чому вони (Казірагі та його друзі) не в наручниках?» — сказав він. Адама Гока наразі звільнили без застави, він повинен з’явитися в суді цього місяця.

П’єр Казірагі — молодший син принцеси Кароліни від шлюбу з італійським бізнесменом Стефаном Казірагі, який професійно займався перегонами на катерах. Казірагі-старший загинув у жовтні 1990 року в 30-річному віці під час участі в одній із таких гонок.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply