Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Періс Джексон розкрила таємниці

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Періс Джексон  розкрила таємниці

Донька Майкла Джексона — Періс уперше після смерті батька заговорила про нього в ефірі популярної програми «Шоу Еллен Дедженеріс». Під час інтерв’ю вона розповіла про те, як діти поп-короля несли на своїх плечах непосильний тягар його слави, а він намагався захистити їх. Ніхто не бачив облич дівчинки та двох її братів, доки Майкл був живий — він завжди змушував їх одягати маски.

«О, так… Мені здавалося, що це — жахливо. Чому я повинна ходити в безглуздій масці? Але коли трохи подорослішала, то зрозуміла, що тато просто намагався захистити нас. Він пояснював це нам і дав шанс на більш чи менш нормальне дитинство, — зізналася дівчина. — Завдяки його захисту я росла майже як звичайна дитина. Зі мною поводилися, як і з іншими дітьми в нормальних сім’ях. Я ходила в школу, і ніхто не знав, чия я донька».

13-річна дитина, яка отримала свою першу головну роль у кіно, розповідає, що саме Майкл Джексон надихнув її на акторську кар’єру. «Коли я була зовсім маленькою, то побачила батька у фільмі «Місячна хода». Я знала, що він чудово співає, але раптом побачила, що він ще й чудовий актор! І тоді я захотіла стати такою, як він», — додала вона. Періс згадує найяскравіший епізод: «Він сказав: якщо я завтра помру, то завжди пам’ятай усе, про що я тобі казав». Ці слова запали мені в душу, і я пам’ятаю їх усі до останньої літери».

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...