Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Параді знайшла Деппу заміну

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Параді знайшла Деппу заміну

Французька співачка й актриса Ванесса Параді, попри те, що недавно розлучилася із зіркою Голівуду Джонні Деппом, із яким прожила 14 років і має двох дітей, уже знайшла нове кохання. Новим обранцем п. Параді став мільйонер Гай-Девід Гарбі, засновник і власник компанії Usinedeco, яку називають «французькою ІKEA». Пані Параді й п. Гарбі познайомилися в травні ц. р. у літаку, що прямував із Лос-Анджелеса до Парижа, після чого проводили чимало часу разом, відпочиваючи на курорті Сен-Тропе.

Про те, що зоряна пара Депп—Параді переживає нелегкий період, який супроводжується постійними сварками та скандалами, стало відомо ще у квітні минулого року, коли французький журнал помістив на обкладинці фотографію зірки «Піратів Карибського моря», що цілує іншу жінку — свого прес-секретаря Робін Баум.

Після цього в пресі почали ширитися чутки про те, що кумир мільйонів глядачок реґулярно зраджував Ванессу, які той категорично заперечував.

Друзі зазначають, що Джонні, хоч він і чудово грає ролі в кіно, не в змозі приховати свого пригніченого стану у зв’язку із сімейною ситуацією: він бродить по нічних клубах, оскільки дружина більше не хоче бачити його в спільному помешканні.

У січні п. Депп звернувся до адвокатів з метою почати процес поділу майна, а в червні офіційний представник актора повідомив журналістам, що зірка «Піратів Карибського моря» розлучився з французькою співачкою, додавши, що пара «розійшлася мирно». В офіційній заяві прес-секретар Джонні Деппа попросив мас-медіа і шанувальників «поважати приватне життя артистів і приватне життя їхніх дітей».

Як відомо, Джонні Депп і Ванесса Параді ніколи не реєстрували своїх стосунків. 49-річний актор почав зустрічатися з Ванессою, якій зараз 39 років, 1998-го, після того, як порвав із супермоделлю Кейт Мосс. У п. Деппа та п. Параді є двійко дітей — 12-літня Лілі-Роуз і 9-річний Джек-Кріс­тофер. Наступною обраницею актора, за даними медіа, є 26-річна американська актриса й модель Амбер-Лора Герд, партнерка Джонні у фільмі «Ромовий щоденник», яка, утім, має репутацію бісексуалки.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...