Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Опра Вінфрі — найбагатша знаменитість

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Опра Вінфрі — найбагатша знаменитість

Телеведуча, продюсер і громадський діяч Опра Вінфрі четвертий рік поспіль утримує лідерство у списку найбільш високооплачуваних знаменитостей, за версією журналу Forbes. Як ідеться в повідомленні видання, у період з травня 2011-го по травень 2012 року п. Вінфрі заробила 165 млн USD.

Найближче до неї підібрався кінорежисер і продюсер Майкл Бей (фільми «Трансформери», «Армаґеддон», «Скеля»), прибутки якого за аналогічний період склали 160 млн USD. Третій рядок у рейтинґу займає сценарист, продюсер і режисер Стівен Спілберґ зі заробітком 130 млн USD. Крім того, до переліку, у який Forbes уключив 21 знаменитість, потрапили режисер і сценарист Джордж Лукас, продюсер шоу X-Factor Саймон Ковелл, британський співак Елтон Джон, актор Том Круз, медіамагнат Дональд Трамп, співачка Брітні Спірз і ґольфіст Тайґер Вудс.

Брітні Спірз уперше ввійшла до числа найбільш високооплачуваних знаменитостей, за версією журналу Forbes, 2011 року. Цьогоріч вона заробила 58 млн USD. Очевидно, її заручини в грудні 2011-го підбадьорили поп-прин­цесу, повернувши їй працьовитість. Такі проекти, як створення парфумерної лінії для косметичної імперії, заснованої самою Елізабет Арден, і продаж останнього альбому Femme Fatale додали кругленьку суму до посагу нареченої.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...