Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Одеситка — найвродливіша на планеті

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Одеситка — найвродливіша на планеті

Якщо з авторитетними конкурсами краси українкам якось не щастить, то хоч у змаганнях другого ешелону вони перемагають із вартою заздрощів реґулярністю. Цього разу 32-річна Ганна Щапова здобула перемогу в конкурсі краси для одружених пань — Mrs. Globe-2012.

Міжнародне змагання відбулося в місті Палм-Спрінґсі (штат Каліфорнія). Пані Щапова — одеситка, щоправда, у своїй сторінці в соціальній мережі «Вконтакте» вона вказала, що здобула освіту в Донецьку й наразі перебуває саме там. Красуня закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». 2009-го Ганна Щапова виграла конкурс «Пані Одеса» та здобула перемогу у Всеукраїнському фестивалі жіночої вроди. Наразі жінка працює ведучою на супутниковому телеканалі «ОК». Разом із чоловіком виховує двох доньок. «Аня весь час чогось прагне, пробує себе як модельєр і навіть подумує про те, щоби податися в політику», — розповіли Ганнині друзі.

Нагадаємо, 2008 року володаркою титулу Mrs. Globe вже була українка. Тоді нею стала харків’янка Ірина Чорномаз. До слова, Mrs. Globe — не єдиний міжнародний конкурс краси, який проводять для заміжніх пань. 2008-го співачка Камалія, справжнє ім’я якої — Наталя Шмаренкова, стала «Місіс світу», перемігши в іншому, але дуже схожому конкурсі.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...