Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Нові альбоми гітариста Red Hot Chili Peppers

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Нові альбоми гітариста Red Hot Chili Peppers

Джон Фрусчанте, колишній гітарист Red Hot Chili Peppers, випустить 2012 року два нових записи: міні-альбом Letur-Lefr у липні й славнозвісний альбом PBX Funicular Intaglio Zone — у вересні. У записі Letur-Lefr узяли участь друзі Фрусчанте. В альбомі PBX Funicular Intaglio Zone, за словами Джона, голос запрошеного вокаліста звучить тільки в одному з треків із цього диска (хто саме записав вокал для пісні, не вказується). Вокал для інших композицій записав сам Джон.

Пан Фрусчанте характеризує музику, підготовлену для нових дисків, як проґресивний синт-поп. При цьому музикант зазначає, що така характеристика не дає змоги зрозуміти, як саме звучать пісні, але «описує базовий підхід» до створення композицій.

Джон Фрусчанте вперше ввійшов до складу Red Hot Chili Peppers 1988 року. 1992-го він покинув групу, проте 1998-го знову повернувся ще на 11 років. За участю п. Фрусчанте колектив записав такі альбоми, як Mother’s Milk, Blood Sugar Sex Magik, Californication, By the Way і Stadium Arcadium. У квітні 2012 року група Red Hot Chili Peppers була введена в Залу слави рок-н-ролу. Джон Фрусчанте відмовився бути присутнім на заході. Нагадаємо, що у квітні ц. р. група Red Hot Chili Peppers випустила безкоштовний концертний міні-альбом, приурочений до відновлення свого світового гастрольного туру на підтримку диска I’m With You. 25 липня колектив виступить у Києві.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply