Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Найсексуальніші вегетаріанці

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Найсексуальніші вегетаріанці

Організація «Люди за етичне ставлення до тварин» (PETA) обрала найсексуальніших знаменитих вегетаріанців. 2012 року ними стали актор Вуді Гаррельсон і актриса Джессіка Честейн.

Пан Гаррельсон не їсть м’яса й молочних продуктів уже протягом 25 років. За словами актора, він був змушений відмовитися від харчів тваринного походження за медичними протипоказаннями — від надмірного вживання молока та м’яса в нього на шкірі з’явилися вугрі.

Пані Честейн перейшла на вегетаріанство 15 років тому, а п’ять останніх років дотримується веганської дієти (не вживає в їжу жодних продуктів тваринного походження, навіть меду). Акторка пояснює свою дієту тим, що їй не хочеться якимось чином завдавати страждань живим істотам і виявляти до них жорстокість.

За роки вегетаріанства 50-річний Гаррельсон і 35-річна Честейн разом посприяли порятунку приблизно 4,5 тис. тварин. 2012-го конкурентами п. Гаррельсона й п. Честейн у боротьбі за титул найсексуальніших вегетаріанців були актриси Ліза Едельштейн, Наталі Портман, Олівія Вайлд, співачка Фіона Еппл, дизайнер Стелла Мак-Картні, колишній президент США Біл Клінтон, актор і музикант Джаред Лето, боксер Майк Тайсон, екс-учасник The Beatles Пол Мак-Картні та багато інших знаменитостей.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply