Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

На Шакіру напав морський лев

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

На Шакіру  напав морський лев

Колумбійська поп-зірка Шакіра вирішила подивитися на тварин у природному середовищі їх існування. Один день своєї відпустки вона присвятила візиту до місця, де живуть морські леви й тюлені. Однак один із ссавців виявився занадто аґресивним і ледь не вкусив співачку. Виконавиця підійшла надто близько до тварини, яка раптом її атакувала. Проте двоюрідний брат, який супроводжував Шакіру, хутко відтягнув її від морського лева.

«Боже мій! Що тільки-но сталося зі мною, на мене напав морський лев!» — написала співачка в соц­мережі. «Сьогодні вдень мені довелося побачити морських левів і тюленів. Я подумала: які ж вони милі, і вирішила підійти трохи ближче, ніж усі інші туристи. Я пішла до скелі, намагаючись погладити їх, — розповідала Шакіра. — Раптом один із них вискочив із води так швидко та стрімко, що опинився за крок від мене. Він дивився мені в очі, ревів і намагався вкусити».

За словами Шакіри, усі дуже злякалися, а вона навіть не могла поворухнутися. І лише її брат швидко зреаґував і відтягнув сестру від розлюченої тварини. Незважаючи на інцидент із морським левом, Шакіра продовжила своє знайомство з тваринами в природному середо-вищі. Наступного дня вона відвідала пінгвінів. «Сьогодні — із пінгвінами. Безумовно, більш дружніми!» — раділа білявка.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply