Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

На Ліндсі Логан подали до суду

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

На Ліндсі Логан подали до суду

На голівудську акторку Ліндсі Логан подали до суду. Позивальниця Нубія дель Кармен Пресса стверджує, що панна Логан на своєму Maserati збила її разом із підопічною дитиною. Аварія сталася ще у вересні 2010 року в Західному Голівуді. Жінка з немовлям переходила дорогу. Напереріз мчав Maserati, за кермом якого перебувала Ліндсі. Від удару малюка викинуло з візочка в повітря. На щастя, дитина при цьому не поранилася. Серйозних травм натомість зазнала няня.

У позовній заяві пані Пресси наголошується, що отримані травми зробили її непрацездатною, завдали їй болю, страждань і муки. Жінка домагається повернення витрат на лікування та компенсації за невиплату зарплати на час відсутності на роботі. Офіційний представник панни Логан заявив, що ні вона сама, ні її адвокати не отримували позовів до суду й не готові коментувати ситуацію.

Останнім часом 25-річна Логан опинялася в центрі уваги громадськості не так через свої ролі в кіно, як через різні інциденти. Вона неодноразово проходила курси реабі­літації від алкогольної та наркотичної залежності. 2007 року її засудили до трьох років умовного позбавлення волі за два випадки керування автомобілем у нетверезому стані, пізніше цей термін було продовжено ще на рік. У травні 2010-го суд Лос-Анджелеса зобов’язав акторку реґулярно здавати проби на алкоголь і наркотики та носити спеціальний антиалкогольний браслет. За крадіжку ж намиста 2011 року дівчину засудили до умовного ув’язнення, яке вона відбувала на громадських роботах.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply