Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

На концерті ОЕ на сцені пов’язали чорний шалик

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

На концерті ОЕ на сцені пов’язали чорний шалик

«Океан Ельзи» у Нью-Йорку

Український гурт «Океан Ельзи» (ОЕ) відіграв концерт на Мангеттені в Нью-Йорку. Фанати зібралися на вулиці перед концертною залою за кілька годин до початку виступу групи. Загорнуті в прапори України співвітчизники, американці та росіяни шукали «зайвого квиточка» і розпитували про можливості потрапити на концерт. Із цього користали шахраї, котрі продавали фальшиві квитки. І в підсумку в залу пустили всіх — і з фальшивими квитками, і зі справжніми.

У цей час фронтмен гурту Святослав Вакарчук керував саунд-чеком, а побачивши журналістів, перш за все поцікавився ситуацією на Донецькому летовищі та побажав усім його захисникам повернутися додому живими та неушкодженими.
Й ось у належний час ОЕ заграв і заспівав для заповненої зали. Російські фанати гурту підіймали таблички з побажаннями добра Україні. По всьому на сцені залишився лише жалобний чорний шалик — на спомин про всіх тих, хто йшов у атаку під «Я не здамся без бою».
А на концерті гурту в Сан-Франциско хтось подарував Святославу цілий «букет» кропу. Співак його взяв і пожартував: «А я гадаю, що це за трава така? Ми ж — у Каліфорнії, то я про іншу й розмріявся».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...