Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

На Кіркорова подали в суд

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

На Кіркорова  подали в суд

Четверо болгарських композиторів подало в суд на російського поп-співака Філіпа Кіркорова, звинувативши його в порушенні авторських прав. За подібне правопорушення, згідно з місцевими законами, співаку може загрожувати до восьми років за ґратами.

Чотири болгарських композитори — Александар Савелієв, Дімітар Пенєв, Іван Пеєв і Найден Андреєв — заявили, що п. Кіркоров від свого імені виконує, записує, відтворює, поширює й викладає в Інтернет у Росії, Болгарії та інших країнах Європейського Союзу музичні композиції, права на які належать їм. За словами обвинувачів, 44-річний Кіркоров самовільно привласнив собі права на музику до пісень «Плюс і мінус» Савелієва, «Справжній час» і «Спогад із дитинства» Пенєва, «Сповідь» Івана Пеєва та «Зоряна фантазія» Найдена Андреєва. Філіп Кіркоров змінив текст у цих піснях, але залишив музику, а тепер виконує й поширює їх як свої, вважають заявники.

Статтею болгарського кримінального кодексу за діяння, які інкримінують п. Кіркорову, йому може загрожувати тюремний термін від двох до восьми років зі штрафом від 5,1 до 25,5 тис. EUR. Позов композиторів передано до Софійської районної прокуратури. Нагадаємо, що в грудні 2011 року Філіпа Кіркорова та Миколу Баскова було визнано найдорожчими зірками російського шоу-бізнесу.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply