Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 17, 2020

Мішель Обама — спортивна леді

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Мішель Обама — спортивна леді

Перша леді США довела, що бореться за здоров’я не лише на словах. Дружина президента без вагань лягла на підлогу та зробила 25 відтискань. Це сталося на одному з телешоу. Мішель Обама перебувала в Каліфорнії, пропаґуючи свою програму зі здорового способу життя.

Під час телевізійного шоу ведуча Еллен де Дженерес запитала в першої леді, скільки відтискань від підлоги вона може зробити. «Не знаю, можу зробити скільки-небудь», — відповіла п. Обама. Після цього дружина Барака Обами й телеведуча разом почали відтискатися. За підрахунками аудиторії, перша леді зробила це 25 разів.

До того ж, Мішель розповіла про деякі таємниці свого чоловіка. Наприклад, президент США розкидає шкарпетки по кімнаті. «Він уважає себе охайним, але в нього є люди, які йому допомагають. Я йому кажу, що це не він такий охайний, а ті люди, які підбирають за ним шкарпетки», — зауважила п. Обама.

Раніше перша леді виступила з промовою в одному з магазинів, який переобладнують під крамницю здорової їжі. «Ми зробимо здоровим не лише це покоління, а й наступне, і наступне, і наступне», — заявила дружина президента. Нагадаємо, це — не перша демонстрація здорового способу життя від Мішель Обами. Раніше вона танцювала під пісні Бейонс в одній зі шкіл та стрибала на рекорд разом зі школярами.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply