Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

«Міс українська діаспора» обурена тим, що «Місіс Америка» їде в Крим

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

«Міс українська діаспора» обурена тим, що «Місіс Америка» їде в Крим

Місіс Америка їде в Крим

«Міс українська діаспора», українсько-американська організація, що базується в Чикаґо, глибоко стурбована заявою оргкомітету «Місіс Америка» щодо перенесення конкурсу 2015 року до окупованого Російською Федерацією Кримського півострову. Крім того, зі сцени під час конкурсу «Місіс Америка-2014» Севастополь і Крим було названо Росією. Відповідне протестне звернення було опубліковане на сторінці конкурсу «Міс українська діаспора» у Facebook.

Про плани американського конкурсу краси було заявлено минулого тижня. «Чверть століття тому переможниці конкурсу «Місіс Америка» були запрошені тодішнім радянським урядом разом із такою ж кількістю російських заміжніх жінок у Москву на спільний конкурс, який допоміг побудувати міст між нашими країнами. Це була чудова ідея. І ви знаєте, що? Це – чудова ідея й сьогодні», — було оголошено на церемонії «Місіс Америка-2014» в Тусоні (штат Аризона), на що представник РФ висловив свою радість від того, що наступний спільний конкурс відбудеться на «всесвітньо відомому Чорноморському курорті Севастополя».
Організатори конкурсу «Міс українська діаспора» нагадують, що, за даними Державного департаменту, анексія Росією Криму у березні 2014-го не визнається урядом США та міжнародним співтовариством і є приводом до введення санкцій. Крім того, США й НАТО вважають, що саме РФ є відповідальною за насильство на сході України й саме російські війська вторглися в суверенну країну в центрі Європи.
«Міс українська діаспора» стверджує, що ідея будівництва мостів між людьми повинна ґрунтуватися на зміцненні системи правосуддя, миру, демократії та свободи у світі. Ми сподіваємося, що народ Росії в кінцевому підсумку поверне свою країну від тиранії свого керівництва, що порушує всі міжнародні закони та кидає виклик безпеці світового співтовариства», — ідеться у зверненні.
«Називаючи Крим Росією, «Місіс Америка» таким чином підтримує незаконну анексію території суверенної держави, — наголошують в організації. — «Міс українська діаспора» закликає організаторів «Місіс Америка» переглянути своє рішення й змінити плани з проведення конкурсу в Криму».
Нагадаємо, що «Міс українська діаспора» — головний конкурс краси в українській діаспорі, у концертній програмі якого виступають найкращі українські зірки, а за корону змагаються красуні, котрі живуть за межами України. Цього року конкурс відбудеться 27 вересня традиційно в Чикаґо.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply