Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Міла Куніс – щира українка

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Міла Куніс – щира українка

Голівудська акторка українського походження Міла Куніс, виявляється, не забуває своєї Батьківщини й навіть привчає американців до української кухні. В одному з інтерв’ю Міла зізналася, що обожнює у вільний час купувати свіжі продукти й готувати з них традиційні українські страви.
“Я дуже люблю куховарити, – сказала вона. – Я йду на ринки фермерів або в супермаркет поруч із моїм будинком. Він відкритий до півночі, це – мій улюблений час, щоби піти за покупками, тому що тоді не так багато людей і я можу вільно блукати міжряддям. Тоді я присвячую весь наступний день приготуванню їжі”.
Зірка запевняє, що готує чимало страв. Проте найкраще їй вдаються страви з української кухні. Дівчина переконана, що це – завдяки її дитинству. “Я найкраща в українських стравах, які готувала мені мама, коли я була ще маленькою. Я народилася в Україні, хоча моя родина переїхала до Лос-Анджелеса, коли мені було сім років”, – згадує акторка. Тож очевидно, що для свого коханого актора Ештона Катчера Міла готує найкращі українські страви.
До слова, для ролі в «Чорному лебеді» Міла була змушена сісти на сувору дієту й схуднути на дев’ять кг. Акторка зізнається, що готова сидіти на дієті тільки заради участі в цікавому проекті – у реальному житті вона воліє їсти те, що хочеться, і робити те, що подобається.
«Я знаю багатьох актрис, які буквально вбивають себе дієтами перед зйомками в якійсь слізливій мелодрамі. Звичайно, граючи хвору людину, актор змушений схуднути, щоби максимально передати образ свого героя. Але немає сенсу худнути для зйомок у мелодрамі. Ви не повинні морити себе голодом! Це моя думка. Людина має бути щасливою, насолоджуватися життям! Ніхто не каже, що потрібно пустити все на самоплив і перетворитися на товстуна. Звичайно, потрібно дбати про своє здоров’я й зовнішній вигляд. Але має бути баланс», – каже Міла.

Степан Коник

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...