Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Міла Йовович прагне допомогти своїй Батьківщині

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Міла Йовович прагне допомогти своїй Батьківщині

Міла Йовович

Міла Йовович, голівудська акторка українського походження, близько до серця сприймає події у нашій Батьківщині. Вона дуже хоче допомогти Україні. «Усе, що відбувається в Україні, дуже близьке моєму серцю. Бачити, як мій народ страждає, бачити, як українці переживають революцію, війну — дуже важко. Страждання моєї країни розбиває мені серце. Звісно, я хочу зробити усе, що в моїх силах, щоб допомогти. Я б дуже хотіла і мої родичі також хотіли б побачити родину. В мене там уже рідних немає і мені насправді там нема чого робити. Але я хотіла б приїхати тільки через підтримку українських людей. Приїхати і надати людям якоїсь моральної підтримки», — запевняє зірка.
Міла поділилася враженнями від своєї подорожі до Парижа. «Я щаслива, що нарешті змогла це зробити! Тиждень моди, який відбувався в столиці Франції — це чудово, я люблю відвідувати модні шоу, але завжди хочеться ще і підтримати якусь гарну мету», — наголосила п. Йовович.
На світський захід акторка приїхала разом із своїми донечками, оскільки вважає родинні подорожі надзвичайно захоплюючими. «Дівчата мають бути з батьками, це так цікаво. Моїй старші доньці — вісім років, вона з нами пішла на показ Chanel. Навіть Карл Лагерфельд її пам’ятає, коли вона ще у животику була. Молодша зараз також із нами. Це приємність для нас — мандрувати з дітьми», — підсумувала зіркова матуся.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...