Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Марія Шрайвер і Арнольд Шварценеґґер

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Марія Шрайвер  і Арнольд Шварценеґґер

Марія Шрайвер, дружина екс-губернатора Каліфорнії й актора Арнольда Шварценеґґера, що оголосила про розрив із чоловіком у липні 2011 року, не виключає можливості зупинити процес. За однією з версій, розлучення з паном Шварценеґґером суперечить релігійним переконанням пані Шрайвер — вона є ревною католичкою. Сам Арнольд Шварценеґґер начебто також хоче зберегти родину. Він намагається знову завоювати прихильність дружини, зокрема за допомогою подарунків.

А тим часом Марія Шрайвер, пан Шварценеґґер і їхні діти зібралися разом на Різдво й «дуже добре провели час». Кажуть, пані Шрайвер уже не раз було помічено в товаристві чоловіка відтоді, як пара подала на розлучення. Так, у липні Марія Шрайвер була присутня на його 64-му дні народження.

Арнольд Шварценеґґер одружився з тележурналісткою Марією Шрайвер, що доводилася племінницею президентові США Джону Кеннеді, 1986 року. У шлюбі в них народилося четверо дітей. На розлучення пані Шрайвер подала в липні 2011 року, хоча на той час вони із чоловіком уже кілька місяців не жили разом. Причиною розриву сімейних стосунків, як з’ясувалося пізніше, став роман актора з хатньою робітницею і їх позашлюбна дитина. Розійшовшись із паном Шварценеґґером, пані Шрайвер знову зайнялася журналістикою, а також купила маєток у Брентвуді (штат Каліфорнія).

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...