Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Майкла Медсена заарештували

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Майкла Медсена заарештували

Поліція Лос-Андже­леса затримала голівудського актора Майкла Медсена за підозрою в насильстві щодо його неповнолітнього сина. Патруль прибув до будинку актора в дільниці Малібу після надходження в поліцію дзвінка про те, що там відбувається сімейна сварка. Побачивши п. Медсена та його сина, правоохоронці зрозуміли, що між ними сталася бійка: на підлітку були помітні сліди побоїв.

А батько ще й перебував у нетверезому стані. Офіцери поліції вирішили негайно затримати кінозірку. Синові актора не знадобилася медична допомога. Самому Майклові загрожує звинувачення в насильстві щодо неповнолітнього. У США ця стаття вважається важким карним злочином.

Перрі Вандер, адвокат актора, повідомив, що інцидент стався через те, що син п. Медсена курив — за попередніми даними, марихуану. «Майкл застав свого сина, коли той палив, і між ними відбулася сварка. Це сімейна справа, і Майкл просить шанобливо ставитися до його приватного життя», — сказав адвокат. Правник домагається звільнення актора під заставу розміром 100 тис. USD. У Майкла Медсена — п’ятеро дітей від різних шлюбів.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply