Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Мадонна вчить іноземну

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Мадонна вчить іноземну

Поп-королева Мадонна зізналася, що хоче бути прикладом для інших жінок. Крім того, співачка бере уроки французької мови, щоби розуміти своїх дітей. Виявляється, усі члени родини Мадонни добре розмовляють французькою, окрім неї. «Більшість із них ходить до французької школи. Моя французька не вражає, але достатньо добра. Усі в моєму домі чудово говорять французькою, але не я», — каже зірка.

Мадонна сподівається, що її неймовірна праце­здатність надихає жінок у всьому світі. «Сподіваюся, що я є зразком для наслідування, і надіюся, що даю іншим жінкам голос, жіночий голос. І я вірю, що спонукаю жінок до боротьби із життям, незалежно від того, що трапляється на їхньому шляху», — зізнається Мадонна.

До речі, старша донька Мадонни, Лурдес, пробує себе в співі й навіть записала бек-вокал до однієї з пісень матері. «У неї дуже гарний голос. Але вона соромиться його й не визнає цього. Багато людей приходить до мене, щоби зустрітися з нею. Але вона не зацікавлена в цьому. Вона просто прагне ходити до школи. Вона каже: «Мамо, я хочу бути нормальною дитиною. Я не готова до цього», — розповідає Мадонна. До слова, недавно співачка дала маленьку роль своїй доньці у фільмі, який був її режисерським дебютом. Нагадаємо, що Мадонна виховує двох біологічних і двох прийомних дітей.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply