Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Лайза Міннеллі — за няньку?

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Лайза Міннеллі —  за няньку?

Подейкують, що актриса та співачка Лайза Міннеллі тісно заприятелювала зі своєю колеґою Бейонс. 65-річна кінолеґенда навіть запропонувала інколи доглядати її крихітну донечку Блю Айві, але новоспечені батьки зустріли пропозицію без ентузіазму. Бейонс і Лайза потоваришували, відколи стало відомо, що темношкіра співачка зіграє в мюзиклі Клінта Іствуда «Народження зірки». Цю ж роль у фільмі 1954-го зіграла мати Лайзи Міннеллі — леґендарна Джуді Ґарленд.

«Лайза давала Бейонс поради щодо фільму, а згодом вони дуже зблизилися», — повідомило джерело з оточення співачки. Прив’язавшись і до новонародженої Блю Айві, п. Міннеллі запропонувала себе в якості бебі-сіттера, сказавши Бейонс та її чоловікові Jay-Z, що залюбки побуде із дівчинкою в будь-який час.

За словами інформатора, Бейонс, звісно, чемно подякувала за пропозицію, та навряд чи вона коли-небудь на неї пристане. Вона вже найняла для одномісячної доньки кількох няньок, однак самій співачці ще важко бути нарізно з дитям. Лайза ж засипала малу дарунками, здивувавши своєю щедрістю навіть її зіркових батьків. Серед інших презентів немовля отримало від неї пляшечку із чистого золота. «Лайза завжди хотіла всиновити дитину, але, на жаль, цього так і не сталося, тож вона живе, заміщаючи власних чужими дітьми», — підсумував інформатор. Нагадаємо, що хрещеною матір’ю для Блю Айві начебто має стати телеведуча Опра Вінфрі.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply