Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Lady Gaga — найвпливовіша знаменитість?

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Lady Gaga —  найвпливовіша знаменитість?

Lady Gaga названо «Артистом 2011 року», за версією найбільшої у світі інформаційно-новинної аґенції Associated Press. Експертна рада з американських журналістів і телеведучих склала перелік, куди ввійшло 135 кандидатів, із-поміж яких потрібно було вибрати найвпливовіші на індустрію розваг і культуру торік постаті.

«Для мене велика честь отримати звання «Артист року» від Associated Press. Я висловлюю свою глибоку вдячність телеведучим і журналістам, які підтримували мене всі ці роки, і у відповідь адресую цю підтримку моїм фанам. Дякую, що повірили в Born This Way», — заявила співачка.

На другому місці в підсумковому рейтинґу Associated Press — покійний засновник компанії Apple Стів Джобс. Також значну кількість голосів отримали Тейлор Свіфт, Чарлі Шин, Адель і акторський склад «Гаррі Поттера».

Наразі Lady Gaga попросила свого хлопця — актора Тейлора Кінні — переїхати до неї. Тепер парочка підшукує спільне житло. Співачка познайомилася зі зіркою «Щоденників вампіра» ще в липні минулого року. Але разом їх побачили лише у вересні. Утім, за інформацією деяких джерел, молоді люди вже планують жити разом. Вони шукають житло в рідному для співачки Нью-Йорку та в штаті Пенсільванія, звідки походить актор.

«Вони шукають два помешкання — одне поруч із його батьками в Пенсільванії, а інше — у Великому Яблуці», — розповів інформатор. Lady Gaga вже оглянула маєток у Пенсільванії вартістю 1,7 млн USD і площею близько 560 кв. м. «Гадаю, це було би справді цікаво, якби вона переїхала сюди. Вони могли бути на крок попереду від папараці», — каже потенційний сусід співачки. До слова, дивно, що Lady Gaga розглядає можливість жити ще десь, окрім Нью-Йорка. Адже кілька місяців тому саме це місто співачка назвала своїм «чоловіком».

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...