Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Куриленко після Чорнобиля заспівала

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Куриленко після Чорнобиля заспівала

Голівудська акторка українського походження Ольга Куриленко закохалася й вирішила розпочати кар’єру поп-співачки. Вона вже записала кілька пісень із давнім колеґою поп-королеви Мадонни — продюсером Мірве. Той познайомився з Олею 2010 року за лаштунками на концерті Мадонни в Парижі. Музикант півроку намагався умовити п. Куриленко приєднатися до нього в студії звукозапису.

«Я написала текст пісні для Мірве, а він — музику. Ми вже записали вокальні партії для двох пісень, і мені хочеться зробити ще кілька композицій», — розповіла Оля, яка прославилася, зігравши дівчину аґента 007 Бонда у фільмі «Квант милосердя».

За словами 32-річної акторки, пісні «самі ллються» з неї. «Я бачу красу в цікавому поєднанні різних слів. Навіть не думала, що в музиці може бути стільки пристрасті. Раз спробувавши створити пісню, уже не можеш зупинитися — хочеться співати ще й ще», — додала дівчина.

При цьому п. Куриленко зазначила, що поки що музика для неї — лише гобі. Також Оля зізналася, що зараз закохана, але заміж поки що не збирається. «У мене є партнер, але весілля ми не плануємо. Для нас це абсолютно не важливо», — запевнила вона. Акторка також розказала, що серед її найсерйозніших конкуренток у Голівуді є зірки фільмів «Солодкий листопад» і «Містер і місіс Сміт».

«Це — Шарліз Терон і Анджеліна Джолі, бо ми постійно опиняємося в одному й тому ж списку. Але оскільки я є великою прихильницею обох, коли ролі віддають їм, то мені якось не так прикро», — з усмішкою зауважила українка.

При цьому п. Куриленко наголосила, що свою кінокар’єру будує самотужки: «Я взагалі багато що роблю сама. Усі дивуються: як? У тебе немає менеджера? І публіциста? І асистента? І водія? Немає. А навіщо? Я обожнюю керувати автівкою сама. Щоденний асистент мені поки не потрібен, бо я проваджу досить простий спосіб життя. Асистента беру тільки на час зйомок. Менеджери постійно пропонують свої послуги, але я відмовляюся. Мені не потрібен хтось, хто буде вказувати, який мені фільм обрати. Я сама знаю. А для простої поради мені вистачає мого аґента».

Вона також призналася, що на екрані запросто готова побути негарною. «Я не боюся виглядати непривабливо на екрані. Можливо, у цьому мені парадоксально допоміг модельний бізнес. Я надивилася на себе «в гламурі», мені більше не потрібно доводити собі, що я можу. Кіно мені цікаве перевтіленням. Мені подобається «міняти шкуру». А хотіти весь час бути гламурною на екрані — обмежувати себе у виборі ролей», — упевнена акторка.

За словами п. Куриленко, вона не раз замислювалася про те, яким би виявилося її життя, якби вона не покинула своє рідне місто Бердянськ. «На жаль, знаю, що, якби цього не сталося, я би не змогла зробити таку кар’єру, яку мені випала нагода зробити на Заході. У моєму місті добре мати сім’ю, ростити дітей. Там спокійно, гарно, особливо влітку. Там добре відпочивати», — зітхає Оля.

Наостанок п. Куриленко сказала, що ніколи не задумується над тим, які речі в її гардеробі найулюбленіші. «Я на такі речі, якщо чесно, не звертаю уваги. Навіть не пам’ятаю, що в мене є в гардеробі. Мої речі — у Лондоні, Парижі та Лос-Анджелесі, і мені навіть важко сказати, що й де. А люблю я такі бренди, як Dolce&Gabbana, Givenchy, Burberry й інші», — сказала акторка, яка мешкає то в Європі, то в США.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...