Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Культурні втрати світу під ялинку

Автор:

|

Грудень 29, 2016

|

Рубрика:

Культурні втрати світу під ялинку
Рік Парфітт

Рік Парфітт

Напередодні нового року, на саме католицьке Різдво і свята культурний світ зазнав трьох дуже сумних втрат.
24 грудня після ушпиталення в іспанській лікарні помер Рік Парфітт, гітарист колективу Status Quo. Трагічну новину повідомив агент музиканта. Йому було 68 років, гітарист планував розпочати сольну кар’єру, адже у жовтні 2016-го заявив про свій вихід із гурту. Власний альбом віртуоз гітари планував представити на розсуд публіки 2017-го. Рік помер від важкої інфекції. Він травмував плече, внаслідок чого й сталися ускладнення.

Джордж Майкл

Джордж Майкл

Наступного дня на 54-му році життя помер знаменитий британський співак Джордж Майкл. За словами агента музиканта, Джордж «мирно помер у себе вдома». Причиною смерті співака став серцевий напад.

Керрі Фішер

Керрі Фішер

Від серцевого нападу 27 грудня у віці 60 років померла й американська акторка Керрі Фішер, найбільше відома за роллю принцеси Леї з кіносаги «Зоряні війні». 24 грудня її екстрено шпіталізували в критичному стані після серцевого нападу. І хоча повідомлялося, що її стан здоров’я оцінюється як стабільний, цього виявилося замало. Продюсери планували залучити Керрі Фішер ще, як мінімум, до двох частин «Зоряних воєн». На жаль, цього вже не станеться.

Деббі Рейнольдс

Деббі Рейнольдс

А через добу після смерті Керрі Фішер у віці 84 років померла й її матір — акторка Деббі Рейнольдс. У неї підозрювали серцевий напад. «Швидку допомогу» для 84-річної актриси викликали в будинок її сина, Тодда Фішера, що в Беверлі-гілз. Перед шпиталізацією Деббі обговорювала з родичами поховальну церемонію доньки.

Клод Жансак

Клод Жансак

Ну, і 29 грудня на 90-му році життя померла відома французька комедійна акторка. Вона пішла з життя уві сні. Її син зазначив, що мама знімалася в кіно «до самого кінця». Чи не найвідомішою роботою Клод була участь у фільмах разом із легендарним Луї де Фюнесом: «Великі канікули», «Оскар», «Жандарм одружується», «Заморожений», «Жандарм на прогулянці» і «Скупий».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...