Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 22, 2019

«Кучерява С’ю» вийшла заміж

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

«Кучерява С’ю»  вийшла заміж

Акторка та співачка Елісен Портер, яку глядачі пам’ятають кумедним дівчам із комедії «Кучерява С’ю», 10 березня вийшла заміж. Колишня маленька зіронька, яка в десятирічному віці стала знаменитою на весь світ, завдяки акторському дуету з Джеймсом Белуші, тепер — доросла заміжня жінка, що очікує свого первістка.

Обранцем 30-річної Елісен став чоловік на ім’я Браян Отенрієт. Вони зустрічалися, коли Портер було 18 років, згодом розлучилися, але врешті зійшлися, щоб остаточно пов’язати свої долі. «Ми були друзями протягом 13 років, і це — найнеймовірніше відчуття: усвідомлювати, що ти одружуєшся зі своїм найкращим другом», — поділилася радістю Елісен.

Свідками одруження пари стала сотня гостей на каліфорнійському ранчо «Діабло Дормідо». На нареченій була вінтажна сукня, а свій перший танок вони з Браяном танцювали під пісню Френка Сінатри The Second Time Around. Первісток молодят, хлопчик, має з’явитися на світ у липні.

Нагадаємо, що стрічка «Кучерява С’ю» вийшла на екрани 1991 року. За сюжетом, мандрівна парочка (Біл Денсер, якого зіграв п. Белуші, і його прийомна донька С’ю) вдирається в упорядковане життя заможного юриста Ґрей Еллісон (Келлі Лінч). Маленька С’ю ночами виспівує гімн Сполучених Штатів Америки, віртуозно вправляється з картами та допомагає татові шити в дурні багатіїв. Цей фільм приніс п. Портер нагороду Young Artist Award. Подорослішавши, Елісен Портер, головним чином, присвятила себе музиці. Вона взяла участь у кількох мюзиклах, зокрема зіграла з Велом Кілмером у «Десять заповідей: мюзикл» 2006 року. Якийсь час п. Портер була солісткою й автором пісень гурту The Raz, а 2005-го оголосила про створення нового колективу — The Alisan Porter Project. Із 2008 року вона є одним з авторів журналу Movmnt.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...