Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Костнер виграв суд

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Костнер виграв суд

Суд міста Нового Орлеана відхилив позов голівудського актора Стівена Болдвіна, який стверджує, що його колеґа по кінематографу актор Кевін Костнер облудним шляхом позбавив його 18 млн USD під час продажу компанії BP очисних споруд для боротьби з розливом нафти.

Кевін Костнер і Стівен Болдвін відвідували кожне засідання, даючи свідчення. Після оголошення вердикту зірка «Охоронця» зі задоволенням відзначив: «Моє ім’я означає для мене більше, ніж гроші. Тому ми вирішили судитися, а не вести перемовини про позасудове вреґулювання справи».

А ось розлючений Джеймс Кобб, захисник Стівена Болдвіна, пояснює програш у справі тією обставиною, що п. Костнер є набагато популярнішим, ніж його підзахисний: «Гадаю, ми змогли довести присяжним нашу правоту, проте в цій справі перемога дісталася більшій знаменитості».

Нагадаємо, причиною судового розгляду стали розбіжності з приводу спільного бізнесу. Колись п. Костнер і п. Болдвін були партнерами й володіли акціями компанії Ocean Therapy Solutions (OTS), яка спеціалізується на створенні та випуску очисних машин для місць, де може розлитися нафта. Власне, це й сталося у квітні 2010 року в Мексиканській затоці. Тоді фірма ВР звернулася в Ocean Therapy Solutions за очисними центрифугами. До того моменту, за словами заявника Стівена Болдвіна, він продав акції в цій компанії, оскільки не був поінформований про угоду з ВР. Пан Болдвін стверджував, що зірка «Охоронця» позбавив його 18 млн USD, коли успішно провів операцію з компанією. Своєю чергою, Кевін Костнер стверджував, що представник акторської династії Болдвінів продав свої акції в OTS, коли угода з ВР «була далека від того, щоби матеріалізуватися в реальності».

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply