Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Клуні — знову вільний?

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Клуні — знову вільний?

Один із найвідоміших парубків світу кіно 50-річний Джордж Клуні все-таки не здатний на тривалі стосунки. У пресі ширяться чутки, що актор розійшовся зі своєю подружкою Стейсі Кіблер. Подейкують, що незабаром представники п. Клуні офіційно підтвердять інформацію про його розрив із п. Кіблер. Останнім часом закохані часто сваряться й майже не бачаться.

Річ у тому, що колишня борчиня Стейсі мріє розпочати акторську кар’єру, і Джордж пообіцяв їй у цьому допомогти. Але минуло вже чимало часу, а п. Клуні не зробив для своєї подруги анічогісінько. «У Джорджа був важкий рік. У січні він відмовився від алкоголю, став іще дратівливішим, і це позначилося на його стосунках зі Стейсі. Останнім часом вони бачаться тільки тоді, коли їх разом запрошують на світські заходи», — повідомляють наближені до пари джерела.

До того ж, наївна Стейсі все ще мріє вийти заміж за Джорджа. У цьому вона повторює помилку своєї попередниці — італійської моделі Елізабети Каналіс. Усім відомо, що п. Клуні — затятий холостяк. Актор неодноразово заявляв, що ніколи не одружиться й не заведе дітей. Він навіть згоден, аби його вважали геєм. До слова, 14 березня Джордж Клуні був у Білому домі, де обідав із прем’єр-міністром Девідом Кемероном. Однак Стейсі він зі собою не взяв. Нагадаємо, п. Клуні та п. Кіблер почали зустрічатися в серпні минулого року.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply